Předprodej 2. dílu knížky Hravá cesta

Je to tady! Slibované pokračování pohádkového putování holčičky Haneky a lvíčka Tuláčka se dočkalo zveřejnění. Na přání dětí už toto září odtajníme další dílek skládanky.

Pokud vaše děti zajímá, zda oba kamarádi konečně najdou své rodiče a jaké země prozkoumají tentokrát, kupte jim volné pokračování prvního dílu. Aktuálně můžete výhodněji díky…

Letnímu předprodeji výhodných balíčků s novou knížkou

druhy dil TuláčekProzradíme, že knížka bude barevnější než první díl (celobarevné stránky) v provedení od stejné ilustrátorky Terky. Objeví se v ní nový hlavní hrdina. Společně s hrdiny se zatouláme do všech zemí západní Evropy a opět na existující nádherná místa. Ani tentokrát nebude chybět zajímavost z dané země, jen někdy se podíváme do mytologie a jindy i do minulosti. Příběhy jsou tajuplnější a přesto založené na důvtipu hrdinů, jako tomu bylo i v první knížce.

 

Start předprodeje: 17. 7. 2021

Konec předprodeje: 21. 8. 2021

Výhodných balíčků: šest

Rozesílání balíčků: v polovině září 2021

Poznámka: Další informace o předprodeji (průběh tisku, zákulisní informace, čtení z knihy, ukázka ilustrací) budou k vidění především na Instagramu Tuláčkův svět.

Upozornění: Proklikem do balíčku se dozvíte více informací. Budete přesměrování na sesterský e-shop TAKARO, kde nákup případně dokončíte. (E-shop patří nám, takže podporujete Tuláčkův svět.)

Za podporu vzniku další knížky vám děkuje Táďa, Áďa, Váňa i Háňa. 🙂

Menu