Všechno to začalo pohádkou

Bylo, nebylo jedno malé lvíče. Na čele mělo prapodivnou skvrnku a protože se zatoulalo daleko od domova, tak mu nikdo neřekl jinak než lvíček Tuláček. Na první pohled to byl ztracený sirotek ve velkém světě. Avšak ve skutečnosti měl maminku Sáru a hlavně velkou kamarádku…

Víc vám už neprozradíme. Stáhněte si zdarma první tři cestovatelské pohádky o lvíčkovi Tuláčkovi a před spaním si je přečtěte s dětmi. Jsou krátké, ale dozvíte se například:

  • Proč se lvíček objevil v České republice?
  • Kdo je jeho malá zvědavá kamarádka?
  • A proč se společně vydávají na Hravou cestu do neznáma.

 

Váš e-mail je u nás v bezpečí a budeme jej na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání hry. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém e-mailu. Zásadně nespamujeme.

Proč název Hravá cesta do neznáma?

Protože přesně takto zní název projektu, který chce dětem zábavnou formou a tvořivými činnostmi přiblížit svět okolo nás. Děti umí nasávat informace jako houby po dešti. Když je nikdo do učení nenutí! A když je daná aktivita baví.

Více o Hravé cestě se dočtete tady.

A proč cestovatelské pohádky?

Už odnepaměti si lidé rádi vyprávějí a vymýšlí příběhy. Lidová moudrost se předávala nejen ústně, ale i v pohádkách, pořekadlech, bajkách, legendách…

Děti milují tajemno, s napětím očekávají šťastný konec pohádky a taky zbožňují hlavní hrdiny. Jednoho kladného hrdinu jim teď přinášíme i s novodobými pohádkami o světě kolem nás, ke kterým existuje řada zábavně-vzdělávacích aktivit.

Přidáte se na hravou cestu do neznáma k lvíčkovi Tuláčkovi i vy? Stáhněte si cestovatelské pohádky.

Menu